KURUMSAL

DERPAS AYAKKABI TABAN

 • Derpas Taban ve Deresoy Taban, ayakkabı sektöründeki 32 yılı aşkın tecrübesiyle; Aykent Ayakkabıcılar Sanayi sitesinde 2.400 m2 modern üretim tesislerinde Deresoy Taban Termo hammadde üretiminde Derpas Taban Termo ve Kauçuk taban üretiminde faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Günlük üretim kapasitemiz 10.000 – 15.000 çift olup üretim kapasitemiz sürekli yükselmektedir.

  Derpas Taban Sanayi Tic.Ltd.Şti. ürün geliştirme, tasarım çalışmaları ve üretim faaliyetlerini ve satış sonrası hizmetlerini geliştirerek büyümektedir. Amacımız ayakkabı sektöründeki değer katan ve yatırım yapan ayakkabı üreticilerine hızlı, kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla ürün ve hizmet üretmektir.
  Öncelikle çalışan insan altyapısına önem vererek eğitim çalışmaları yürütmektedir. Gelişen Teknolojileri yakından takip ederek cihaz ve yazılım altyapısını sürekli güncel tutmaktadır.
  Şirketimiz bünyesindeki alanında tecrübeli uzman personeller ile hizmet vermektedir. Tüm personelimiz gerekli tüm eğitim süreçlerine dahil olmaktadır.

  Üretim tesisimizde enerji verimliliği ve atık yönetimi birinci önceliğimizdir. Burada amaç zararlı madde salınımını azaltmak ve atıkların çevreye verebileceği zararları en aza indirgemektir. Sistemlerin sürdürülebilirliğini sağlamak için gerekli her türlü çalışmalar eksiksiz olarak yapılmaktadır.
  Sektörde elde edilen bilgi ve tecrübe ile piyasada etkin rol üstelenerek inovatif ürünlerimizi yeni müşterilerle paylaşmak amacımızdır.

  Derpas Taban olarak, müşteri ilişkilerinde taahhüt ettiği hizmet ve performansını tutturmayı asgari hedef olarak ele alır. Müşterinin kalite talebinin güvenliğini alabilmek için kaliteyi etkileyecek bütün riskleri ortadan kaldırır ve hizmet sürecini kayıt ve kontrol altına alır. Uygunsuzluk durumunda müşteri talebini beklemeden gerekli düzeltmeleri yapar. Bu sayede müşterilerimizin uzun vadeli memnuniyetini sağlayarak aranan bir şirket olmayı hedefler.